Open menu

Kok Assurantiën

onroerend goed verzekerd
Vragen of meer informatie? Bel 010– 288 49 73.

Naam:
Hans Schrader
Functie:
Adviseur
Telefoon:
06 - 53 23 47 98
E-mail:
hans.schrader@schoutenzekerheid.nl

Naam:
Martin Meijndert
Functie:
Schadespecialist Brand, Transport & Aansprakelijkheid
Telefoon:
010 - 288 44 18
E-mail:
martin.meijndert@schoutenzekerheid.nl

Naam:
Suliène Hazel-Levenstone
Functie:
Schadespecialist Brand, Transport & Aansprakelijkheid
Telefoon:
010 - 288 44 94 
E-mail:
suliene.hazel@schoutenzekerheid.nl
 

Naam:
Paul Philo
Functie:
Specialist Brand, Transport & Aansprakelijkheid
Telefoon:
010 - 288 49 53
E-mail:
paul.philo@schoutenzekerheid.nl

Naam:
Ineke Bal-Braat
Functie:
Specialist Brand, Transport & Aansprakelijkheid
Telefoon:
010 - 288 49 72
E-mail:
ineke.bal@schoutenzekerheid.nl

Naam:
Bianca Mertens-Ritzen
Functie:
Commercieel medewerker Brand, Transport & Aansprakelijkheid
Telefoon:
010 - 288 44 95
E-mail:
bianca.mertens@schoutenzekerheid.nl

Naam:
Natasja den Otter
Functie:
Specialist Schade
Telefoon:
010 - 288 44 27
E-mail:
natasja.den.otter@schoutenzekerheid.nl

Naam:
Denise Zeeman
Functie:
Schadespecialist Brand, Transport & Aansprakelijkheid
Telefoon:
010 - 288 45 55
E-mail:
denise.zeeman@schoutenzekerheid.nl